Produkty marki BENTIAL dostępne w Polsce!

Miło nam poinformować, że Greengage Sp. z o.o. reprezentuje markę BENTIAL na Polskim rynku. Poprzez zastosowanie najnowszych rozwiązań i innowacji w dziedzinie dezynfekcji, oddajemy w Wasze ręce produkty BENTIAL eliminujące groźne bakterie, wirusy, grzyby czy roztocza, a także przykre zapachy.
Zapraszamy po więcej informacji o firmie, prezentację produktów i zachęcamy do współpracy!

www.bential.com

Greengage Partnerem grupy LEXIBOOK.

Greengage o września 2019 jest częścią zespołu Grupy LEXIBOOK. Francuski producent elektroniki użytkowej, zabawek i gier edukacyjnych jest europejskim liderem licencjonowanej elektroniki użytkowej pod takimi markami jak Disney, Nikoldeon, Marvel, Universal, Mattel, itp.
Więcej o firmie i produktach można przeczytać tutaj: www.lexibook.com
Zapraszamy do współpracy!

 

Słuchawki HER

Greengage wspiera markę Hër w CEE

Spółka Greengage została wyłącznym reprezentantem niemieckiej marki słuchawek hër na rynek CEE . W 15 krajach zajmujemy się obecnie rozwojem tych wysokiej jakości słuchawek, z których 3% zysków przekazywane jest na organizację ONZ kobiet (UN Women). Słuchawki hër zostały zaprojektowane tak, aby spełnić potrzeby wymagających użytkowników, pasują idealnie do modnego obecnie stylu i wyróżniają się z tłumu. Są lekkie, delikatne i niesamowicie wygodne, a przede wszystkim zapewniają perfekcyjne brzmienie. Słuchawki hër spełniają najwyższe standardy jakości, ponieważ zostały zaprojektowane przez jednego z najbardziej renomowanych europejskich producentów specjalizujących się w technice dźwięku.
Więcej o produkcie można przeczytać na stronie: www.hear-her.com/pl

Razem hër z działamy aktywnie na rzecz równouprawnienia płci i wzmocnienia roli kobiet. #hearher

Memory Dreamer Pillow

Nowość w ofercie Go Travel

Nowość w ofercie Go Travel- doskonała, aktywna poduszka pamięciowa MEMORY DREAMER. Zbudowana ze specjalnej piankią o wysokiej gęstości, błyskawicznie dostosowuje się do kształtu szyi, zapewniając bardziej spersonalizowane dopasowanie. Jej ergonomiczny kształt jest delikatnie zwężany z tyłu, aby zapewnić idealną pozycję spania podczas snu w pozycji pionowej. Dzięki optymalnemu podparciu na szyi, Twoja głowa może opaść swobodnie i wygodnie. W pełni regulowane przednie zamknięcie dodatkowo zwiększa komfort snu, utrzymując głowę i szyję bezpiecznie na miejscu. Zapraszamy!

eScan oprogramowanie antyvirusowe
eScan oprogramowanie antyvirusowe

Wesołych świąt Wielkanocnych !!!!

Życzę Wam, aby te święta wielkanocne wniosły do Waszych serc wiosenną radość i świeżość, pogodę ducha, spokój, ciepło i nadzieję. 


eScan oprogramowanie antyvirusowe
eScan oprogramowanie antyvirusowe

Produkty eScan dostępne w morele.net

 

Po raz kolejny miło nam poinformować, iż produkty eScan dla Domu i Małych Firm trafiły do oferty sklepu morele.net. Z ofertą firmy mogą się Państwo zapoznać na stronie www.morele.net - serdecznie zapraszamy !

 

eScan oprogramowanie antyvirusowe
eScan oprogramowanie antyvirusowe

Nasza nowa siedziba

Od marca 2017 roku zmieniliśmy naszą siedzibę, aktualnie można nas znaleźć w Business Link na Stadionie Narodowym Al. Ks. J. Poniatowskiego 1 w Warszawie. Zapraszamy widoki z naszego biura są niezapomniane.

 

eScan oprogramowanie antyvirusowe
eScan oprogramowanie antyvirusowe

Darmowy antywirus eScan

Wszystkich zachęcamy do skorzystania z możliwości darmowego przeskanowania swojego komputera za pomocą programu antywirusowego eScan. Program można pobrać pod linkiem. Warto sprawdzić czy na waszym komputerze nie ma jakiegoś złośliwego oprogramowania. Życzymy miłego użytkowania.

 

eScan oprogramowanie antyvirusowe
eScan oprogramowanie antyvirusowe

Greengage dystrybutorem oprogramowania eScan

Z dumą informujemy, iż od stycznia 2017 roku staliśmy się oficjalnym dystrybutorem oprogramowania firmy eScan. Już teraz w naszej ofercie dostępne jest oprogramowanie do użytku domowego oraz małych i średnich biur. Oprogramowanie eScan doskonale zabezpiecza urządzenia końcowe (komputery, tablety, telefony) przed złośliwym oprogramowaniem takim jak: wirusy, spyware, adware, keylogery, rootkity, botnety. Dodatkowo zapewnia bezpieczne korzystanie z sieci internet oraz pełna ochronę przed atakami hakerskimi, ochronę prywatności w sieci, chroni nasze transakcje finansowe w bankowości online, chroni przed spamem, umożliwia kontrolę rodzicielską.
Oprogramowanie w wersji dla urządzeń mobilnych zabezpiecza nasze dane przed kradzieżą, umożliwia zablokowanie oraz zlokalizowanie skradzionego urządzenia, a nawet zdalne zrobienie zdjęcia osobie próbującej korzystać ze skradzionego sprzętu.